Proč náš jídelníček

Hubnout na základě různých univerzálních návodů z internetu nebo časopisů není to správnou cestou, jak redukovat svou hmotnost. Podívejte se s námi, proč je správné využít jídelníček. Jak ho získat? Stačí se jenom objednat k našim specialistům, kteří s vámi domluví konkrétní termín návštěvy a tedy i den redukce vaší váhy.

Jídelníček na hubnutí vzniká na základě různých vyšetření

Není to jenom osobní konzultace, ale je to především několik vyšetření, které budete na samotné prvotní schůzce absolvovat. Primárně vás čeká vyšetření na přístroji Tanita, ale i možné genetické nebo biochemické vyšetření. Obojí pomáhá sestavit jídelníček na hubnutí skutečně individuálně, přímo na základě vašich konkrétních požadavků. Tedy požadavků vašeho těla a vašeho metabolismu.

Jídelníček na míru vám řekne, co máte a nemáte jíst

Nebojte se, že by váš individuální stravovací plán byl jakkoliv složitý. Dostanete od nás všechny potřebné informace na základě metabolické diagnostiky. Jedná se o stanovení typu vašeho metabolismu, na základě čeho jsou voleny ty správné potraviny. Tedy takové, které vám v hubnutí pomohou. Náš jídelníček na míru ale obsahuje seznam i těch zakázaných. A to proto, abyste věděli jakým se vyhnout, protože vaše hubnutí mohou blokovat.

Jídelníček na míru

Hubnutí s námi zvládnete

Víme, že je důležitá nejenom správná strava, ale i správný postup a také motivace. I zde jsme vám nápomocni a tak se zaměřujeme primárně na to, abychom s vámi absolvovali další pravidelné konzultace zaměřené na sledování vašeho úbytku a vašich samotných úspěchů.

Uvidíte, že je dieta jednoduchá

Není třeba obávat se toho, že nebudete vědět, co jíst a co vynechat. Naše dieta je spojena nejenom s jasným přehledem správných potravin, ale i s recepty, které vám řeknou to, jaké jsou správné základy jídel a co je ideální vařit. A to ať už jste zkušený kuchař či kuchařka, nebo amatér.