Proč náš dietní jídelníček

Hubnout na základě různých univerzálních návodů z internetu nebo časopisů není to správnou cestou, jak redukovat svou hmotnost. Podívejte se s námi, proč je správné využít dietní jídelníček a BMI kalkulačku.

Jídelníček na hubnutí vzniká na základě různých vyšetření

Není to jenom osobní konzultace, ale je to především několik vyšetření, které je potřeba absolvovat. Vyšetření pomáhá sestavit jídelníček na hubnutí skutečně individuálně, přímo na základě konkrétních požadavků. Tedy požadavků těla a metabolismu.

Jídelníček na míru vám řekne, co máte a nemáte jíst

Nebojte se, že by váš individuální stravovací plán byl jakkoliv složitý. Dostanete všechny potřebné informace týkající se toho, jak jste na tom. Jedná se o stanovení typu vašeho metabolismu, na základě čeho jsou voleny ty správné potraviny. Tedy takové, které vám v hubnutí pomohou. Jídelníček na míru ale obsahuje seznam i těch zakázaných. A to proto, abyste věděli jakým se vyhnout, protože vaše hubnutí mohou blokovat.

Jídelníček na míru

Uvidíte, že je dieta jednoduchá

Není třeba obávat se toho, že nebudete vědět, co jíst a co vynechat. Dieta je spojena nejenom s jasným přehledem správných potravin, ale i s recepty, které vám řeknou to, jaké jsou správné základy jídel a co je ideální vařit. A to ať už jste zkušený kuchař či kuchařka nebo amatér.