Jídelníček a výhody

Proč se nepouštět do redukce váhy svépomocí a proč si zvolit právě náš jídelníček? Je s ním spojena celá řada výhod, na které se aktuálně podíváme. Mezi první rozhodně zařadíme fakt, že dokážeme pomoci každému. A to nejenom dospělým, protože se specializujeme také na pomoc dětem a tak i na boj proti dětské obezitě.

Jídelníček na míru

Náš jídelníček na hubnutí vám řekne, co máte a nemáte jíst

Na základě metabolické diagnostiky Vám dokážeme sestavit individuální seznam zakázaných a povolených potravin. Jedná se o ucelený systém nejvhodnějšího stravovacího plánu. Na tomto základě náš jídelníček na hubnutí stojí. A tak přesně víte, co máte a co naopak nemáte konzumovat.

Jídelníček na míru vychází z několika vyšetření

To první probíhá velmi jednoduše a bezbolestně, na přístroji Tanita. Díky tomu získají naši specialisté tolik potřebná data třeba o vašem metabolickém věku, obsahu tuků, svaloviny, ale i o dalších věcech. Dále to může být také biochemické vyšetření, které nám pomůže zjistit o vašem těle vše potřebné a následně sestavit jídelníček na míru, který bude spojený i s tím, že vás můžeme upozornit na případná zdravotní rizika.

Hubnutí prvotní konzultací nekončí

I když se většina odehraje právě na prvotní konzultaci, ta rozhodně není tou poslední. A to z toho důvodu, že hubnutí s námi zahrnuje také pravidelné schůzky, vedení, motivaci, ale i konzultaci vašich jídelníčků, nebo konzultace s Vědecko - lékařskou radou.

Dieta vám dá více, než dokonalou postavu

Není to jenom ideální vzhled, kdy se zbavíte nadbytečných kilogramů, vnitřního tuku a neforemné postavy. Naše dieta zajistí, že odstraníte i škodliviny z vašeho těla, že vás zbaví únavy a stresu, stejně jako odstraní všechny vaše současné nezdravé návyky.