Jídelníček na hubnutí pomáhá

Podívejte se na příběhy několika našich klientů a přesvědčte se o tom, že jídelníček na hubnutí skutečně funguje. Podívejte se tedy konkrétně na to, mohou naši specialisté pomoci i vám. Stačí proto udělat jediné, a to objednat se na konzultaci na některou z našich poboček, které máme po celé České republice.

Barbora Brettlová – jídelníček ji naučil jíst

Díky pomoci své nutriční specialistky se mi podařilo zhubnout celých 8 kilogramů, a to hlavně v oblasti mého břicha. Pochopila jsem, co všechno musí jídelníček obsahovat, že je třeba mít dostatek ovoce a zeleniny, stejně jako jsem pochopila to, kdy mám jíst a co mám jíst. Také jsem se zaměřila na správný pitný režim. A kila šla skutečně dolů.

Barbora Brettlová

Kamila Žurková – správná dieta je účinná vždy

Jistě to znáte. I já jsem s hubnutím dlouho otálela a vymýšlela jsem si výmluvy, proč to nejde. Říkala jsem si, že kvůli sedavé práci bude moje dieta neúčinná. Až úspěch kolegyně mě motivoval k tomu, že jsem se svou devadesátikilogramovou hmotností začala něco dělat. A úspěch se skutečně dostavil, a to bez trápení, bez hladovění a to i s mým tolik složitým nepravidelným životním rytmem.

Kamila Žurková

Jana Zálišová – jídelníček na míru přinesl úbytek 15 kg za 6 měsíců

Nijak výrazně jsem své tělo nepozorovala a tak za 20 posledních let mého života mi stoupla váha o celých 30 kilogramů. Vzhledem k mé malé postavě to bylo znát velmi výrazně. Nakonec jsem začala hledat odpovídající rady a nechala si sestavit jídelníček na míru. Během pouhých šesti měsíců jsem zhubla 15 kilogramů. A pokračuji dále.

Jana Zálišová

Lucie Hauptmanová – hubnutí bylo snadné

Vždy jsem si myslela, že hubnutí musí být složité. Sama jsem byla překvapena, že k účinné redukci hmotnosti stačí tak málo. A to díky kolegyni z práce, se kterou jsme se rozhodli využít služeb profesionálů a zhubnout. Díky tomu musím říci, že to bylo nejlepší rozhodnutí v mém životě. Jsem ráda, že jsem zastavila přibývající kilogramy a ty již nabrané postupně a jednoduše eliminovala.

Lucie Hauptmanová