Dieta s námi

Zajímá vás, jak probíhá dieta právě u nás? Zjistěte, co vše vás čeká. Základem je rozhodně prvotní diagnostika na přístroji, který určí váš metabolický věk, stejně jako obsah tuků, svaloviny, stejně jako vody v těle. Vše díky analýze na přístroji Tanita, který následně dodá našim specialistům všechny potřebné informace o vás samotných.

Následuje konzultace se specialistou na hubnutí

Celý proces konzultace není delší, než jedna hodina. Je nezbytný primárně k tomu, abychom mohli vytvořit podrobnou analýzu vašich stravovacích návyků, stejně jako je nezbytný k tomu, abychom vám navrhli optimální cestu, jak dosáhnout ideální váhy, nebo kondice. Hubnutí s námi tedy bude vždy dle správného postupu, který doporučí skutečný profesionál.

Využijte náš jídelníček na míru

Co vám dokážeme nabídnout? Na základě metabolické diagnostiky získáte osobní stravovací plán, tedy jídelníček na míru, který je cestou k vaší dokonalé váze. Získáte tak seznam potravin, které vám pomohou hubnout. Dozvíte se ale i o těch, které mohou vaše hubnutí také blokovat.

Jídelníček na míru

Jídelníček na míru není to jediné

Jelikož vám chceme pomoci nejenom v souvislosti s vaší nadváhou, ale chceme vám pomoci i v mnohých oblastech vašeho zdraví, není jídelníček tou jedinou možností, co nabízíme. V případě zájmu provedeme i biochemické vyšetření, na základě kterého nejenom zjistíme případné zdravotní ohrožení, ale dokážeme ještě lépe zpracovat onen výživový plán, který je vaší nejlepší možnou cestou k dokonalé postavě.

Jídelníček na hubnutí je spojený i s konzultacemi

Nebojte se toho, že bychom o vás přestali kdykoliv v budoucnu pečovat. Tím, že vám dáme jídelníček na hubnutí, naše služby rozhodně nekončí. Nabízíme také pravidelné konzultace, které zahrnují vedení, motivaci, ale i konzultaci spojenou se samotným jídelníčkem a tím, zda jeho dodržování zvládáte a je vše v pořádku.