Kdo využije jídelníček na míru

Zajímá vás, kdo může být naším klientem a komu vlastně dokážeme pomoci vytvořit a také sestavit kvalitní jídelníček na míru? Podívejte se, kdo se může k našim specialistům objednat a kdo získá jistotu toho, že mu dokážou pomoci se všemi jeho problémy.

Jsme tu pro ty, kteří potřebují jídelníček na hubnutí

Primárně se zaměřujeme na klienty, kteří se trápí svou nadváhou a potřebují zhubnout. Právě těm nabízíme odbornou pomoc. Ta spočívá nejenom v základním vyšetření, ale je spojena samozřejmě i s tím, že sestavíme individuální jídelníček na hubnutí. Tedy plán obsahující správné potraviny, ale i seznam těch špatných, kterým bychom se měli pro jistotu vyhnout, protože naši dietu brzdí.

Jídelníček vytvoříme i dětem

Nespecializujeme se jenom na klientelu z řad dospělých lidí. Velmi dobře víme, jak nebezpečná a komplikovaná může být dětská obezita. I proto dokážeme sestavit jídelníček také vašim dětem. A to jak proto, aby zhubli, tak samozřejmě také proto, aby se už v útlém věku naučili správným stravovacím návykům a aby se sami naučili, která jídla jsou ta správná a která jsou naopak ta, která jsou špatná.

Jídelníček na míru

Nejenom hubnutí, ale i zlepšení vašeho výkonu

Nejsme tu jenom pro ty, kteří nejsou spokojeni se svou váhou. Dokážeme tu být i pro ty, kteří hledají cestu k dokonalé fyzické kondici. Tedy nikoliv přímo hubnutí, ale naopak možnost výrazně zvýšit svých fyzický výkon. A to proto, že právě strava může mít na samotnou sportovní výkonnost až šedesátiprocentní vliv.

Dieta může být spojena i s informacemi o vašem zdraví

Jelikož u nás absolvujete několik vyšetření, můžete si být jisti také tím, že vám řekneme všechny informace, které se týkají vašeho zdraví. Jsme tak ideální volbou pro ty, kteří chtějí vědět, jak na tom po zdravotní stránce jsou a zda jim dieta pomůže i v tomto případě.