Jak vzniká jídelníček na hubnutí

Nejsme zastánci všeobecných stravovacích plánů a tak vám je ani nenabízíme. Naším cílem je poskytnout každému našemu klientovi v první řadě jídelníček na hubnutí, který bude přímo na míru jeho metabolismu, stejně jako bude na míru jeho potřebám. Jak takový jídelníček vzniká? Pojďme to společně zjistit.

Jídelníček na míru

Jídelníček vyžaduje prvotní konzultaci

Jedná se o metabolickou diagnostiku. Díky ní zjistíme několik základních informací, na základně kterých můžeme jídelníček sestavit tak, jak bude třeba. Získáme například informace spojené s vaším metabolickým věkem, se složením vašeho těla, ale i to, jak by měla vypadat vaše ideální váha a kolik byste měli v ideálním případě zhubnout. A tyto informace následně zohlední naši specialisté.

Jídelníček na míru vzniká i během konzultace

Není to jenom prvotní vyšetření. Je to také maximálně 45 minutová konzultace u našeho specialisty, které je cestou k tomu, aby jídelníček na míru vznikl. Na základě této konzultace si projdete chyby ve vašem současném jídelníčku. V souvislosti s tím bude navržený i individuální plán vaší redukce hmotnosti. Zajímá vás tato možnost? Potom se na konzultaci můžete ihned objednat.

Ke správnému hubnutí pomůže i biochemické vyšetření

Pokud chcete váš individuální stravovací plán vypracovat skutečně velmi přesně a detailně, lze využít i biochemického a genetického vyšetření. To při hubnutí pomůže nejenom ve chvíli, kdy je vás individuální plán zpracován. Toto vyšetření pomůže odhalit také případná zdravotní omezení, nebo možné komplikace.

Dieta už je na vás

Výše uvedenými kroky se dostanete k vašemu individuálnímu plánu. Aby byla dieta účinná, je samozřejmě třeba, abyste všechny rady dodržovali. Máte-li slabou vůli, není třeba zoufat. Dokážeme vás nejenom vést, ale i motivovat v cestě za tolik požadovaným cílem.