Jídelníček na míru

Dokázali jsme již pomoci celé řadě klientů a zaručeně dokážeme pomoci i vám. A to proto, že nabídneme kvalitní jídelníček na míru. Podívejte se spolu s námi na několik jeho specifik a na to, co konkrétně se vám vlastně dostává do rukou.

Dieta na základě metabolické diagnostiky

Jedná se o unikátní systém, který je spojený se stanovením nejenom nejvhodnějšího, ale také se stanovením individuálního stravovacího plánu. Díky tomu bude dieta zaměřena nejenom na získání dokonalé váhy, ale bude zaměřena i na dosažení správné kondice, která je také spojena se zdravým životním stylem, který dnes nebere v potaz stále více lidí. Vy však můžete být díky naší pomoci jiní!

Hubnutí s námi využívá několik poznatků

Důvodem, proč využít hubnutí s námi a tedy náš jídelníček je také to, že využívá celou řadu poznatků. A to jak z oblasti tradiční, tak i z oblasti celostní medicíny, stejně jako z medicíny moderní. Díky tomu, že dokážeme využít informace z několika vyšetření, můžeme přesně určit typ právě vašeho metabolismu a tomu přizpůsobit konkrétní jídla, která budete konzumovat.

Jídelníček na míru

Co vám náš jídelníček dá?

Podívejme se na to, co vlastně od nás získáte. V první řadě je to nutriční profil vaší osobnosti, který je spojený s osobním stravovacím plánem. Právě tento jídelníček se tak stává správnou cestou za vaší požadovanou váhou. Získáte tak program, který je spojený jak s trvalou redukcí váhy, tak i se získáním dokonalé kondice.

Jídelníček na hubnutí přináší seznam správných potravin

Získáte také seznam správných potravin, které vám pomohou hubnout a se kterými bude úbytek váhy tím nejrychlejším a nejlepším. Stejně tak obsahuje jídelníček na hubnutí i seznam těch zakázaných. A to proto, abyste věděli, jakým je vhodné se raději vyhýbat a které mohou vaše hubnutí výrazně blokovat.